پیامک ها

پیامک شماره 30

به اطلاع اعضای محترم پروژه ماهدشت کرج می‌رساند، پس از پیگیری ها و جلسات متعدد با اداره کل راه و شهرسازی استان البرز

پیامک شماره 26

عضو محترم پروژه راشته ماهدشت کرج  با سلام  به اطلاع کلیه‌ی اعضای محترم که طبق برنامه اولویت بندی، رتبه آنها از شماره 1 الی 500 می‌باشد و با آنها تماس حاصل شده است، جهت تحویل زمین و انتقال سند مالکیت تک برگ، منطقه مسکونی، تجاری از تاریخ 16/05/1400 با نمایندگی شرکت در استانها و یا دفتر مرکزی شرکت سنگرسازان نور تماس حاصل نمایند.

ضمناً میزان سهم هر فرد و نحوه واگذاری در سایت شرکت www.ssnco.ir  اعلام شده است.

با تشکر

شرکت سنگرسازان نور

پیامک شماره 22

عضو محترم پروژه ماهدشت کرج
با سلام
پیرو اطلاعیه قبلی وضمن تشکر از اعضائیکه فیش واریزی خود را تحویل داده اند،تاکید می نمائیم افرادیکه هنوز فیش واریزی را تحویل نداده اند،تا تاریخ 99/2/10به نمایندگان استانها ویا دفتر مرکزی تحویل تا در طرح اولویت بندی قرار گیرند .

پیامک شماره 29

عضو محترم پروژه راشته ماهدشت کرج با سلام، نظر به اینکه جنابعالی در اولویت 1 الی 2200 می باشید و طی تماس تلفنی جهت انتخاب قدرالسهم خود

پیامک شماره 25

اعضای محترم پروژه راشته ماهدشت کرج
با سلام
با توجه به لزوم برنامه ریزی شرکت در اجرای طرح اولویت بندی و تحویل زمین ، اعضائیکه تاکنون فرم نظرسنجی را ارسال ننموده اند لطفا ظرف مدت 7 روز از طریق پیامک به شماره 02188968475 به سوالات ذیل پاسخ دهند :
الف - متقاضی چه کاربری هستید ؟

پیامک شماره 21

عضو محترم پروژه ماهدشت کرج
با سلام
احتراما ، نظر به اینکه برنامه اولویت بندی آماده گردیده ، اعضاییکه تاکنون فیش واریزی را به شرکت تحویل نداده اند خواهشمند است تا پایان مورخ 1399/2/10 نسبت به تحویل اصل فیش به نمایندگان در استان ها و یا دفتر شرکت اقدام نمایند . در غیر اینصورت و تغییر اولویت اعتراض دوستان مسموع نیست.

پیامک شماره 28

عضو محترم پروژه راشته ماهدشت کرج با سلام، نظر به اینکه جنابعالی در اولویت 1 الی 1300 می باشید و طی تماس تلفنی جهت انتخاب قدر السهم خود

پیامک شماره 24

عضو محترم پروژه ماهدشت کرج
احتراماً به اطلاع می رساند افرادیکه تاکنون فرم نظر سنجی را تکمیل ننموده اند و یا به اینترنت دسترسی نداشته اند به کافی نت مراجعه و در سایت شرکت به آدرس www.ssnco.ir تکمیل و ارسال نمایند . و یا فرم نظر سنجی را از نمایندگان شرکت در استانها دریافت و تکمیل و به ایشان تحویل دهند تا بتوانیم بزودی الویت بندی تحویل زمینها را شروع کنیم .

پیامک شماره 20

قابل توجه اعضای محترم پروژه راشته ماهدشت کرج
پروانه های مسکونی توسط شهرداری ماهدشت صادر شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت سنگرسازان نور مراجعه نمایید .

پیامک شماره 27

عضو محترم پروژه راشته ماهدشت کرج
با سلام، نظر به اینکه جنابعالی در اولویت تا رتبه 500 می باشید و چندین مرتبه جهت انتخاب قدر السهم خود

پیامک شماره 23

عضو محترم پروژه ماهدشت کرج
با سلام
به اطلاع می رساند فرم نظر سنجی از اعضای محترم پروژه ماهدشت در سایت شرکت ارائه گردیده است لطفا به آدرس www.ssnco.ir مراجعه و حداکثر تا تاریخ 99/02/31آنرا تکمیل و از طریق سایت ارسال فرمائید.

پیامک شماره 19

شماره حساب های شرکت سنگرسازان نور
0100950937001 بانک صادرات
513484998 بانک کشاورزی
مورد تایید می باشد و واریزی به هر حسابی غیر از حسابهای معرفی شده مورد تایید نخواهد بود .