امروز : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

«اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

پیامک شماره 25

اعضای محترم پروژه راشته ماهدشت کرج
با سلام
با توجه به لزوم برنامه ریزی شرکت در اجرای طرح اولویت بندی و تحویل زمین ، اعضائیکه تاکنون فرم نظرسنجی را ارسال ننموده اند لطفا ظرف مدت 7 روز از طریق پیامک به شماره 02188968475 به سوالات ذیل پاسخ دهند :
الف - متقاضی چه کاربری هستید ؟
1-مسکونی
2-تجاری
3-صنعتی یا مجتمع انبارها
ب-متقاضی کدامیک از روشهای ذیل هستید ؟
1-ساخت بصورت متمرکز از طریق شرکت سنگرسازان نور
2-بصورت گروههای متمرکز استانی
3-بصورت گروههای ده نفره
4-فروش 200 سهم
5-سایر
نام و نام خانوادگی :
کد ملی :
شماره سریال زمین :

پیامک شماره 24

عضو محترم پروژه ماهدشت کرج
احتراماً به اطلاع می رساند افرادیکه تاکنون فرم نظر سنجی را تکمیل ننموده اند و یا به اینترنت دسترسی نداشته اند به کافی نت مراجعه و در سایت شرکت به آدرس www.ssnco.ir تکمیل و ارسال نمایند . و یا فرم نظر سنجی را از نمایندگان شرکت در استانها دریافت و تکمیل و به ایشان تحویل دهند تا بتوانیم بزودی الویت بندی تحویل زمینها را شروع کنیم .

پیامک شماره 23

عضو محترم پروژه ماهدشت کرج
با سلام
به اطلاع می رساند فرم نظر سنجی از اعضای محترم پروژه ماهدشت در سایت شرکت ارائه گردیده است لطفا به آدرس www.ssnco.ir مراجعه و حداکثر تا تاریخ 99/02/31آنرا تکمیل و از طریق سایت ارسال فرمائید.

پیامک شماره 22

عضو محترم پروژه ماهدشت کرج
با سلام
پیرو اطلاعیه قبلی وضمن تشکر از اعضائیکه فیش واریزی خود را تحویل داده اند،تاکید می نمائیم افرادیکه هنوز فیش واریزی را تحویل نداده اند،تا تاریخ 99/2/10به نمایندگان استانها ویا دفتر مرکزی تحویل تا در طرح اولویت بندی قرار گیرند .

پیامک شماره 21

عضو محترم پروژه ماهدشت کرج
با سلام
احتراما ، نظر به اینکه برنامه اولویت بندی آماده گردیده ، اعضاییکه تاکنون فیش واریزی را به شرکت تحویل نداده اند خواهشمند است تا پایان مورخ 1399/2/10 نسبت به تحویل اصل فیش به نمایندگان در استان ها و یا دفتر شرکت اقدام نمایند . در غیر اینصورت و تغییر اولویت اعتراض دوستان مسموع نیست.

پیامک شماره 20

قابل توجه اعضای محترم پروژه راشته ماهدشت کرج
پروانه های مسکونی توسط شهرداری ماهدشت صادر شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت سنگرسازان نور مراجعه نمایید .

پیامک شماره 19

شماره حساب های شرکت سنگرسازان نور
0100950937001 بانک صادرات
513484998 بانک کشاورزی
مورد تایید می باشد و واریزی به هر حسابی غیر از حسابهای معرفی شده مورد تایید نخواهد بود .

پیامک شماره 18

اعضای پروژه راشته ماهدشت کرج به اطلاع می رساند
افرادی که تا کنون نسبت به پرداخت 60 میلیون ریال اقدام ننموده اند در اسرع وقت تا تاریخ 98/9/30 واریز نمایند .

پیامک شماره 17

عضو محترم پروژه راشته ماهدشت کرج
لطفا مبلغ فوق را به حساب های ذیل به نام شرکت سنگرسازان نور واریز نمایید :
0100950937001 بانک صادرات
513484998 بانک کشاورزی

پیامک شماره 16

عضو محترم پروژه راشته ماهدشت کرج
با توجه به اینکه مهلت واریز علی الحساب صدور سند ، نظام مهندسی ، نقشه و پروانه در تاریخ 98/9/30 به اتمام می رسد ، لذا در صورت عدم پرداخت سریعا نسبت به واریز مبلغ 60 میلیون ریال اقدام فرمایید .

پیامک شماره 15 به اعضای محترم پروژه ماهدشت

احتــراماً، به اطلاع می رساند با پیگیری مجدانه مسئولین شرکت، کلیه اسناد پلاکهای فرعی از 13 اصلی در قسمت مسکونی، توسط اداره ثبت اسناد و املاک منطقه 2 کرج تجمیع و سپس در قطعات 750 متری تفکیک و اسناد تک برگی آن صادر و تحویل شرکت سنگرسازان نور گردید. لذا جهت اطلاعات بیشتر از طریق سایت این شرکت به آدرس www.ssnco.ir و یا به کانال تلگرامی @sangarsazan_noor مراجعه نمایند.

پيام شماره ۱۴ به اعضاي پروژه ماهدشت كرج

ضمن تقدیر و تشکر از کلیه اعضائیکه نسبت به واریز و پرداخت هزینه های مربوط به پروانه ساختمانی و تهیه نقشه های معماری ، سازه ، مکانیک ،برق و نظارت آن در سازمان نظام مهندسی و همچنین تجمیع و تفکیک پلاکهای ثبتی در اداره ثبت اسناد و املاک اقدام نموده اند،نظر به درخواست اعضاي محترم جهت تمديد مهلت پرداخت مبلغ ۶ ميليون تومان ( بصورت نقدي و يا نقد و اقساط ) و موافقت هيئت مديره شركت تا تاريخ ۹۴/۱۰/۱۵ تمديد گرديد . لازم به ذكر است اشخاصي كه مبلغ فوق را بصورت نقدي واريز نمايند با لحاظ پرداخت هاي قبلي در اولويت واگذاري قطعات مرغوب قرار مي گيرند .

شماره حساب ۰۱۰۰۹۵۰۹۳۷۰۰۱ بانك صادرات و حساب ۵۱۳۴۸۴۹۹۸ بانك كشاورزي بنام شركت سنگرسازان نور جهت واريز مبلغ نقدي اعلام مي گردد .

جهت اطلاعات بیشتر به نمایندگی های شرکت در استانها و شهرستانها ویا با دفتر مر کزی به شماره تلفن ۶ و ۰۲۱۸۸۹۶۸۴۷۵ از شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۸الی ۱۷ و یا سایت شرکت به آدرس www.ssnco.ir مراجعه فر مایید .

پيام شماره ۱۳ به اعضاي پروژه ماهدشت كرج
عضو محترم پروژه راشته ماهدشت کرج سلام علیکم ؛

ضمن تقدیر و تشکر از کلیه اعضائیکه نسبت به واریز و پرداخت هزینه های مربوط به پروانه ساختمانی و تهیه نقشه های معماری ، سازه ، مکانیک ،برق و نظارت آن در سازمان نظام مهندسی و همچنین تجمیع و تفکیک پلاکهای ثبتی در اداره ثبت واسناد و املاک اقدام نموده اند،جهت یاددآوری اعضائیکه تا کنون نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نکرده اند به اطلاع میرسانیم حداکثر تا تاریخ ۹۴/۰۹/۲۵ فرصت دارند تا پرداخت نقدی یا نقد واقساط خود را انجام دهند.

جهت اطلاعات بیشتر به نمایندگی های شرکت در استانها و شهرستانها ویا با دفتر مر کزی به شماره تلفن ۶ و ۰۲۱۸۸۹۶۸۴۷۵ از شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۸الی ۱۷ و یا سایت شرکت به آدرس www.ssnco.ir مراجعه فر مایید .

پیامک مورخ ۹۴/۸/۱۰

عضو محترم پروژه راشته ماهدشت کرج سلام علیکم ؛

جهت دريافت پروانه ساختماني از شهرداري ماهدشت و تهيه نقشه معماري ، سازه ، مکانیک و نظارت بر ساخت مسکن توسط سازمان نظام مهندسی البرز و تفکیک پلاکهای ثبتی بایستی مبلغ ۶ میلیون تومان هزینه نمود.

جهت واریز مبلغ ۶ میلیون تومان بصورت نقد به حساب ۰۱۰۰۹۵۰۹۳۷۰۰۱ بانک صادرات و یا حساب ۵۱۳۴۸۴۹۹۸ بانک کشاورزی به نام شرکت سنگرسازان نور واریز و یا مبلغ یک میلیون تومان نقد و مابقی در ۱۰ قسط ماهانه طی چک در وجه شرکت سنگرسازان نور اقدام فرمایید.

پیامک شماره ده مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۸

با توجه به اینکه دریافت مجوزات لازم برای شروع عملیات ساختمانی در پروژه مسکونی ماهدشت کرج در حال اتمام است، لذا کلیه اقدامات انجام شده توسط شرکت سنگرسازان نور از اول تا کنون را بصورت مشروح و مستند در آینده نزدیک به اعضای محترم اطلاع رسانی می نماییم .

پیامک شماره نه مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۸

نظر به ابلاغ کمیسیون ماده پنج به شهرداری ماهدشت ، امور مربوط به صدور پروانه های ساخت واحد های مسکونی شرکت سنگرسازان نور در ماهدشت کرج در حال انجام می باشد.

پیامک شماره هشت مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۸

ارسال رونوشت ابلاغ کمیسیون ماده پنج استانداری البرز توسط شهرداری ماهدشت به اداره اسناد و املاک شهریار جهت تجمیع و تفکیک پلاکهای ثبتی در مورخه ۹۴/۵/۱۷ طی شماره ۲۵-۵۸۰۶ صورت گرفت .

پیامک شماره هفت مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۸

مصوبه کمیسیون ماده پنج استانداری البرز در مورخه ۹۳/۱۱/۶ طی شماره ۲۰۴/۸۷۲۸۶ به شهرداری ماهدشت ابلاغ گردید.

پیامک شماره شش مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۸

اصلاحات طرح آماده سازی پروژه مسکونی شرکت سنگرسازان نور توسط دبیرخانه کمیسیون ماده پنج در جلسه مورخه ۹۳/۱۱/۱ کمیسیون ماده پنج استان البرز مطرح و به تصویب نهایی رسید.

پیامک شماره پنج مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۷

اداره كل نظارت بر طرحهاي وزارت راه و شهرسازي طي نامه مورخه ۹۳/۷/۱ به شماره ۳۴۱۹۱/۳۲۰ مصوبه كميسيون ماده پنج استانداري البرز را به شرط كنترل سطوح تجاري و خدماتي توسط دبيرخانه كميسيون تاييد و به اداره كل راه و شهرسازي استان البرز ارسال نمود.

پیامک شماره چهار مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۷

طرح آماده سازي پروژه مسكوني شركت سنگرسازان نور كه در كميسيون ماده پنج استانداري البرز مورخه ۹۲/۱۲/۷ تصويب گرديد طي نامه مورخه ۹۲/۱۲/۱۷ بشماره ۲۰۴/۱۰۷۱۴۴ به اداره كل نظارت بر طرحهاي وزارت راه و شهرسازي جهت اعلام نظر ارسال گرديد .

پیامک شماره سه مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۷

طرح آماده سازی پروژه مسکونی شرکت سنگرسازان نور در جلسه کمیسیون ماده ۵ استانداری البرز مورخه ۹۲/۱۲/۷ به تصویب رسید .

پیامک شماره دو مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۷

طرح جامع شهر ماهدشت کرج که طرح مسکونی شرکت سنگرسازان نور در آن پیش بینی شده است ، توسط شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در مورخه ۹۰/۱۱/۳۰ طی شماره ۱۰۲۱۱۷/۳۰۰/۹۰ مصوب گردید و در روزنامه رسمی شماره ۱۹۵۱۸ مورخ ۹۰/۱۲/۱۵ به چاپ رسید.

پیامک شماره يك مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۶

ضمن تسلیت ایام عزاداری حسینی ، به عرض میرساند ؛ با عنایت و حمایت شما عزیزان و تلاش مسئولین ، پروژه مسیر توسعه و پیشرفت خود را طی کرده است . بزودی برنامه های آینده با خبرهای جدیدی به اطلاع شما خواهد رسید .